Повторювані події в Notion: проста формула, для нового календаря або для календаря з записами, коректне відображення дати та часу події, прості нагадування


Для негайного отримання цього безкоштовного шаблону потрібно зробити окреме замовлення без додавання інших шаблонів!

Якщо замовити безкоштовний шаблон разом з іншими шаблонами в одному замовленні - нам буде потрібен час для підтвердження оплати по замовленню в цілому.


Завітайте на наш тг-канал Notion Україна для отримання альтернативного обхідного шляху, без додаткових полів та формул)

https://t.me/notionukraine


Що надихнуло на створення цього шаблону?

Створення щоденних, щомісячних, щорічних подій - цей звичний функціонал відсутній в Notion. Можливо, задум розробників свідомо не додавати автоматичні події має певне підґрунтя, ймовірно кожній події треба приділяти окрему увагу, навіть якщо вона є рутиною… Та існують події, про які варто подумати один раз саме для того щоб не повертатись до них більше, бо вони - постійні та незмінні))

Власне, натхнення в зручності. І в тому що Notion дозволяє самостійно створити базовий функціонал, навіть коли з якоїсь причини такий функціонал не передбачений по дефолту ))Що містить шаблон?

Шаблон містить приклад повторюваної події та детальну інструкцію як коректно створити повторювані події як в новому календарі, так і в календарі, який вже заповнений подіями.

Окрема увага надана коректному відображенню подій в календарі - як попередній записів, так і нових повторюваних подій.Як користуватись шаблоном?

Шаблон не призначений для його дублювання до свого робочого простору, хоча й це також можливо.

Насамперед шаблон є навчальним матеріалом, розроблений для того щоб користувачі Notion швидко та легко могли додавати повторювані події для нагадувань про регулярні платежі (оренда, інтернет, страхування, сигналізація, податки, відсотки за кредити і таке інше), дня народження, річниці, інші важливі події.Які переваги використання шаблону?

Швидке навчання створення повторюваних подій - детальна інструкція зі скрін-шотами кожного кроку.


Повторювані події ($0)

  • Модель: v030623
  • Наявність: В наявності
  • 0 ₴


Рекомендовані шаблони

Планування на місяць / тиждень / день   ($13,5)

Планування на місяць / тиждень / день ($13,5)

Шаблон планувальника у мінімалістичному стилі ідеально допоможе організувати як буденні речі, так і ..

480 ₴

Теги: безкоштовно