Віртуальний офіс для приватного психолога з клієнтським простором, базами послуг, клієнтів, робочих матеріалів, прайсом, аналітикою бізнесу.

Демо-версія Довідки ( + GIF анімація) доступна за посиланням: https://templotion.notion.site/848bec29a00547a080969c6af8194699 


Що надихнуло на створення цього шаблону?

Якоїсь миті настав час звести докупи накопичені матеріали, нотатки, клієнтські історії та подивитись: куди рухається практика? які напрямки роботи є найбільш ефективними? чи зручно клієнтам? чи зручно організований процес надання послуг?


Після кількох спроб народився цей чудовий зручний шаблон, і після більше ніж року практичного використання він заслуговує на те щоб комусь стати у нагоді.


Головним натхненням було те що використання Notion звільняє від кордонів та рамок налаштування. Шаблон є конструктором з можливістю його багаторазового використання - максимальна відкритість для експериментів: якщо щось хочеш змінити - можна робити це на копії; не треба використовувати навичок програмування, знання коду не потрібне. Дизайн сторінок - це просте перетягування блоків та використання вбудованих дуже зрозумілих функцій.


Потрібні функції не були закладені в самому початку розробки шаблону, але накопичений досвід та практика використання допомогли зробити потужну систему зберігання знань, планування бізнесу, планування розкладу, спільного простору з кожним клієнтом всередині, поруч з історією клієнта, яка дозволяє:

 • спілкуватись з клієнтами не з кожним окремо в Телеграмі/Вайбері/Фейсбуці/Інстаграмі/Слеці/поштою/і т.п., а в одному місці, де є зручний та швидкий доступ до всієї клієнтської історії 

 • спілкуватись клієнтам з психологом окремо від стрічок новин в соцмережах

 • планувати не в окремих календарях, до яких не “підв’яжеш” нотатки чи події, а в одному календарі, який дозволяє відфільтрувати за окремими клієнтами, практиками, послугами, цінами або чим потрібно, використовуючи одночасно кілька фільтрів

 • швидко призначати/переносити сесії

 • оглядати одразу після входу лише те, що заплановане на сьогодні

 • вести записи для управління бізнесом та аналізувати обрані самостійно важливі показники

 • організувати партнерські відносини з рефералами, постачальниками, замовниками та командою

 • та багато чого іншого, що обмежене лише потребами та власними амбіціями


Що містить шаблон?

 1. можливість власного брендування, створення атмосферного мотивуючого робочого простору, сумісного з комп’ютером, ноутбуком, планшетом, смартфоном

 2. також можливість використання власного логотипу

 3. та власного комерційного найменування

 4. навігаційне меню

 5. розклад зайнятості та активностей з автоматичним відображенням запланованого на сьогодні, на цей тиждень, місяць, обраний період

 6. швидкий доступ до переліку послуг, прайсу, методичних та практичних матеріалів кожної послуги, аналітики продажів послуг по замовникам, активностям та доходу

 7. панель з відкладеними та пропущеними подіями, які потребують уваги

 8. панель з маркетинговими матеріаламиЯк користуватись шаблоном?

Детальна інструкція користування окремими панелями та функціями шаблону розміщена всередині за посиланням в навігаційному меню.


Основним завданням при розробці шаблону було створення такого процесу, який дозволяє не виходити з якогось файлу, якщо певні записи вимагають наявність інших записів в іншому файлі.


Наприклад, якщо робити в Розкладі запис про призначення консультації новому клієнту з клієнтським запитом, якого ще немає в системі - не потрібно окремо додавати спочатку такого клієнта до бази клієнтів, потім додавати нову послугу до бази послуг, і лише після цього відкривати календар в Розкладі та підтягувати відповідного клієнта та нову послугу. Шаблон дозволяє почати одразу робити запис зустрічі, ввести нового клієнта, ввести нову послугу, а потім, за потреби, відкоригувати нові записи про клієнта та про послугу (а можна й одразу робити детальні записи).


Більше того, якщо до прайсу занести певну ціну за консультацію, а по факту з окремим клієнтом домовитись про іншу ціну - не потрібно вносити зміни до прайсу, достатньо в окремому полі поставити фактичну ціну, і вона буде братись до розрахунку при визначенні

 • загального доходу від клієнта

 • загального доходу від послуги

 • заборгованості по клієнту та по послузі

За необхідності шаблон не складно змінити: він зроблений таким чином, щоб замість формул в розрахунках використовувалась лише логіка.


Демо-версія Довідки доступна за посиланням: https://templotion.notion.site/848bec29a00547a080969c6af8194699 
Які переваги використання шаблону?

Подаруйте своїм клієнтам кращий клієнтський досвід: запросіть їх до власного Приватного Простору з психологом.


Шаблон розроблений з урахуванням досвіду практичних психологів, має початкові налаштування для приватної психологічної практики.


Гнучкий процес ведення справ, який не вимагає обов’язкових попередніх налаштувань.
Гарантія повернення

Ми пропонуємо шаблони, які або пройшли перевірку досвідом використання, або підтверджені користувацькою думкою. Ми розуміємо, що шаблони Notion, як і будь-які шаблони та процеси - річ дуже індивідуальна, тому ми пропонуємо 100% гарантію повернення грошей на всі наші шаблони. Якщо ви не задоволені своїм шаблоном з будь-якої причини, ви можете повідомити нам про це протягом 10 днів з моменту покупки і отримати повне повернення грошей. Щоб повернути шаблон, зайдіть до Особистого Кабінету - Історія замовлень - Замовлення (конкретний шаблон), і натисніть кнопку “Повернення шаблону”. Будемо дуже вдячні за опис причини повернення. Ми перерахуємо кошти на ваш рахунок протягом 7 робочих днів.


Кабінет психолога ($20)

 • Модель: v290523
 • Наявність: В наявності
 • 699 ₴


Рекомендовані шаблони

75 Soft Challenge  ($5)

75 Soft Challenge ($5)

Цікавить 75 Soft Challenge? Цей шаблон Notion українською для 75 Soft Challenge призначений для зруч..

160 ₴

Ґазда  ($22)

Ґазда ($22)

Турбота про оселю та авто, догляд за улюбленцями, покупки та план харчування на одному екрані - все ..

799 ₴

Кабінет постачальника послуг  ($11,5)

Кабінет постачальника послуг ($11,5)

Зручний та простий онлайн-кабінет з прайсом, замовниками, партнерами, розкладом зайнятості, маркетин..

420 ₴