Випадки використання
Використання баз даних клієнтів в Notion, в рамках CRM-системи або просте накопичення для певних операцій - одне з найпопулярніших.
Максимально дрібне заповнення картки клієнта веде до придбання екрану шириною в пару метрів (ну, або ж до думок про це :) ).
Цей шаблон є в колекції TemplUp hub, безкоштовний пакет "Підписка".
Отримай доступ до колекції, долучайся до спільноти бізнес-користувачів Notion!
Насправді, серфінг таблицею вправо (добре що в Notion можна “заморозити” стовпці зліва) теж зручний спосіб використання (пам’ятаємо про Shift + прокрутка коліщатка миші з несенсорними екранами).
Альтернативний варіант - використання карток, на яких зібрана потрібна інформація. Ця інформація розміщена в необхідному порядку, з потрібною послідовністю. Огляд картки зручний тим що око (і відповідно увага) не фіксується на даних, які не потрібні саме при огляді, якими би цікавими вони не були))
Наприклад, якщо ви надаєте певні послуги, припустимо, ти практичний психолог, або таргетолог, юрист, фрілансер будь-якого напрямку та спеціалізації - тобі якийсь час варто лише побачити фото клієнта щоб згадати все про нього і про співпрацю. Мине трохи часу - вже треба трохи напружитись і згадати важливі деталі. Відкриваєш БД клієнтів і бачиш… всіх інших клієнтів. Або відкриваєш саме цього клієнта (якщо ти вже раніше відфільтрував і зробив так щоб можна було зосереджуватись на одному клієнті) і бачиш… все про цього клієнта - всі записи, дати, ціни, деталі, канали зв’язку, сесії, мітінги, нотатки зустрічей і все-все що ти там зберігаєш. Ок, починаєш шукати, або фільтрувати-прибирати щось з огляду, … Що відбувається в голові в цей час? Око бачить все що бачить. Увага намагається утримати в фокусі мету пошуку, намагається не забути чого ти взагалі тут робиш )) Паралельні процеси оцінки побаченого на предмет відповідності меті пошуків і скасування важливості - дуже енерговитратний процес, до речі…
Натомість картка, яка лаконічно нагадає ім’я, адресу (просто місто, без номеру будинку/квартири/офісу - нащо?)) ), назву проєкту співпраці (запиту клієнта) - не викликатиме витрати купи енергії, але може дуже ефективно викликати правильний шлях процесу пригадування. Принаймні це варіант, який має позитивний досвід, може і тобі зайде
Бібліографічні посилання
Пам’ятаєте, що до посилань на джерела інформації, використані в творах, існують певні вимоги? І ці вимоги залежать від країни, від виду твору, типу джерела. Формування посилань не за стандартами викликає зниження рейтингу в очах наукової спільноти, зниження оцінки за результати навчання ((
Знання стандартів формування бібліографічних посилань важливі для студентів, науковців, копірайтерів. Вимоги прості та чіткі, але при використанні джерел кожного разу доводиться перевіряти. Багато хто формулює бібліографічне посилання вже на етапі підбору джерел, щоб усе було готове і більше до цього не повертатись. Хтось також використовує онлайн-сервіси типу цих:
Альтернативний варіант - автоматизація, яка “підтягує” з різних полів потрібні записи і генерує бібліографічне посилання в потрібному форматі (або в різних форматах): правильне оформлення бібліографічних посилань є важливою частиною академічної доброчесності та дає можливість вашим читачам знайти та використовувати ваші джерела інформації.
Платіжний QR-код
НБУ затвердив доволі детальну інструкцію для всіх та кожного, яка дозволяє будь-кому згенерувати QR-код, який містить посилання, що веде на сайт НБУ, сервіс якого запускає мобільний застосунок, відкриває його і додає у відповідні поля мобільного банкінгу платіжні дані (ціну, призначення, звісно - рахунок, код та ім’я отримувача грошей).
Проста чітко визначена послідовність рядків.
Про такі платіжні QR-коди у нас є окремий ресурс, можна почитати, осі він: QR-рахунки
Можна використати інструкцію НБУ і згенерувати платіжний QR-код для свого бізнесу, розібравшись в його структурі.
Альтернативний варіант
Для того щоб використати платіжні QR-коди, коли у тебе прайс-лист з великою кількістю позицій - саме збір в одному полі в заданому форматі даних про рахунок, ім’я та код отримувача, валюту, суму платежу та його призначення дуже спрощує процес - це дає можливість швидкої обробки прайсу, редагування кодів в разі зміни цін і зменшення кількості помилок.
Відеоурок як зробити об’єднане поле - на прикладі клієнтської бази практичного психолога-психотерапевта!
Як скласти в одне поле з різних полів
- Розробник: Володимир
- Модель: v210724
- Наявність: В наявності
-
99 ₴
Теги: Notion, продуктивність, хаки, бізнес