Розробникам шаблонів Notion

Підключайся!

Вітаємо на TEMPLOTION, платформі шаблонів Notion українською!
Продаж шаблонів Notion на нашій платформі не потребує спеціальних знань, і лише за три кроки ви можете стартувати:
1. створіть шаблон та додайте опис
2. надайте нам посилання
3. повідомте куди перерахувати гроші
Власне, це все)
Ну, майже все.
Нам важливо, щоб було виконане найголовніше правило:

Шаблон Notion має бути українською мовою, тобто, все що можна писати самому - має бути українською мовою. Звісно, це не стосується того, що Notion не дозволяє самостійно змінювати, наприклад такі речі:Та всі інші змінювані елементи мають бути українською, особлива увага автозаповненню, наприклад


де все змінюється.


Чому так?

Шаблонів англійською розроблено безліч, а ми тут створюємо шаблони саме українською, тому так ;)Посилання на форму з умовами співпраці, розроблену нами для зручного надсилання шаблону, міститься в листі, який ви отримали після реєстрації на сайті. Якщо ви не зареєстровані, запрошуємо зробити це за посиланням “Зареєструватись” та пройти за посиланням в листі для додавання нового шаблону.

Будемо раді співпраці!


Додамо трохи деталей про процес.


proces

Крок 1  Ви розробляєте шаблон як та де вам зручно, тестуєте його та пишите Короткий опис, який покупець побачить на картці шаблону - 130 символів, основне для того щоб одразу зрозуміти мету шаблону
Крок 2  Для того щоб зацікавити покупця шаблону придбати його - треба зробити опис.


Опис не обов’язково має бути професійно вивіреним або якимось шаблонним - його будуть читати не торгові агенти з супермаркету, а самі користувачі, тому їх може зацікавити таке як:

Хто автор: кілька слів, які можуть приблизити покупця, показати щось спільне між ним та вами.

Що надихнуло на створення цього шаблону? Ваша історія, проста розповідь, як та для чого шаблон був створений.

Що містить шаблон? В залежності від складності шаблону цей розділ може бути на одне речення або на цілий альбом)) Насправді, тут достатньо перелічити основні функціональні елементи шаблону, а якщо ви створили цілу операційну систему - обов’язково вкажіть що детальна інструкція додана до самого шаблону.
Також, якщо Ви створили відеоогляд - тут варто надати посилання на нього, це буде топ.

Як користуватись шаблоном? Тут не можна нічого не написати, але й захоплюватися теж не варто)) Кілька речень, які містять опис основних кроків, які має зробити користувач для досягнення мети, з якою шаблон був створений. 

Які переваги користування шаблоном? В цьому розділі - мотивація. Покупець має знати, що ваш шаблон - це готовий фірмовий інструмент, який він можливо й сам міг би розробити для себе, але готовий сплатити за те що хтось зекономив йому час на таку розробку. Якщо ви бачите на нашій платформі схожий шаблон, або кілька шаблонів в тому розділі, до якого плануєте його додати - тут варто написати переваги.


До опису варто додати скріншоти шаблону, щоб покупець міг побачити що йому пропонується. Звісно, це найперше що побачить покупець та ймовірно замість читати він спершу передивиться скріни щоб оцінити чи це те що він шукає.

Якщо з описом та скрінами виникають складнощі - достатньо й самого шаблону, ми допоможемо з оформленням.Крок 3  Надсилаєте нам вашу працю. Для цього ми розробили просту та зручну форму, до якої додаються лінк на шаблон та опис з скрінами. Посилання на форму - в першому листі після реєстрації в Особистому кабінеті.