Маршрут, ночівлі, цікаві місця, бюджет, квитки, огляд минулих мандрівок та список бажань - цей простий шаблон допоможе зробити подорожі бажаними та насиченими неймовірними враженнями!


Що надихнуло на створення цього шаблону?

Автор цього шаблону не уявляє життя без мандрівок. Подорожі та пригоди - це частина його життя. 

Часом буває так, що всесвіт кидає виклики мандрівникам саме під час  виходу з зони комфорту. Можливо, саме за такими моментами хтось залишає домівку з рюкзаком за плечима. 

Побачити такі виклики, а також впоратись з ними, із задоволенням отримувати новий досвід та розуміння що життя наповнене, і таким яскравим його робиш саме ти, може допомогти готовність відкрити очі назустріч чомусь новому, певний досвід мандрівок, впевнені друзі поруч, а також власний рівень самоорганізації.

Шаблон Паспарту з’явився спочатку для окремої поїздки. Наступна подорож вже готувалась з його використанням спільно з друзями.

Спільне використання стало окремим цікавим досвідом - ми побачили рівень деталізації планування подорожі один одного, і вже на третю поїздку побачили наскільки ми злагоджена команда).


Автор шаблону зізнався нам що натхнення на розробку цього шаблона прийшло до нього коли він врятував жабку, що стрибнула під колеса його байка на асфальт: коли він зупинився щоб повернути її на галявину - він чомусь подумки назвав її зеленим Паспарту. Муза - вона така, неочікувана і непередбачена)))


Що містить шаблон?

На Головній сторінці розміщено лише два переліка: Планувальник мандрівок та перелік місць, відвідати які виникло бажання. Та це - лише віджети.

Створення нової подорожі через додавання нового запису до Планувальника мандрівок викликає створення нового простору для детального планування з можливістю зафіксувати та побачити:

 • маршрути з можливістю їх конструювання на часоряді

 • перелік місць, відвідати які планується

 • деталі авіарейсів

 • деталі ночівлі

 • бюджет мандрівки з відображенням поточного балансу план/факт

 • звісно, перелік необхідного

Де можна - додані помічники, наприклад, можна не писати а просто відмітити чи пообіцяли вам кондиціонер при замовленні ночівлі через Букінг, або можливість вбудувати мапу місця, щоб не шукати її потім окремо.

Як користуватись шаблоном?

Кожен має власне уявлення щодо необхідного рівня деталізації плану подорожі - комусь достатньо просто завантажити квитки на телефон, а хтось починає “жити” мандрівкою за кілька місяців - цей шаблон підійде будь-кому, і як окремий майданчик для подорожей, і як частина своєї загальної платформи в Notion.


В шаблоні зроблена окрема сторінка “Довідка”, де розміщено кілька детальних інструкцій.


Які переваги використання шаблону?

Використання шаблону допомагає залишити стрес зборів та невідомої дороги по той бік килимка під дверима та почати отримувати задоволення одразу після того як шаблон заповнений - все продумане, до сюрпризів готові, вйо!

І найголовніше: Notion - чудовий конструктор. Цей шаблон завжди можна завантажити собі ще раз. Будь-яке переналаштування з урахуванням власних бажань - все можливо, швидко і дуже зручно.Для створення шаблону використані ілюстрації, люб’язно надані Alexa з Pixabay, а також фотографії зі Скель Диявола (м.Львів) авторства Володимира Дьяченка.

Гарантія повернення

Ми пропонуємо шаблони, які або пройшли перевірку досвідом використання, або підтверджені користувацькою думкою. Ми розуміємо, що шаблони Notion, як і будь-які шаблони та процеси - річ дуже індивідуальна, тому ми пропонуємо 100% гарантію повернення грошей на всі наші шаблони. Якщо ви не задоволені своїм шаблоном з будь-якої причини, ви можете повідомити нам про це протягом 10 днів з моменту покупки і отримати повне повернення грошей. Щоб повернути шаблон, зайдіть до Особистого Кабінету - Історія замовлень - Замовлення (конкретний шаблон), і натисніть кнопку “Повернення шаблону”. Будемо дуже вдячні за опис причини повернення. Ми перерахуємо кошти на ваш рахунок протягом 7 робочих днів.


Паспарту - планування подорожей ($14)

 • Модель: v100723
 • Наявність: В наявності
 • 499 ₴


Рекомендовані шаблони

Читальна майстерня  ($8)

Читальна майстерня ($8)

Цей шаблон ідеально підходить для любителів читати, які хочуть відстежувати свої книги, робити нотат..

288 ₴

Шаблон Notion для резюме  ($5,5)

Шаблон Notion для резюме ($5,5)

Шаблон для резюме в Notion — це простий у використанні шаблон, який допоможе вам створити чітке, лак..

199 ₴

Планування на місяць / тиждень / день  ($13,5)

Планування на місяць / тиждень / день ($13,5)

Шаблон планувальника у мінімалістичному стилі ідеально допоможе організувати як буденні речі, так і ..

480 ₴