Турбота про оселю та авто, догляд за улюбленцями, покупки та план харчування на одному екрані - все це в шаблоні "Ґазда" з детальною інструкцією.
Що надихнуло на створення цього шаблону?

На заході України, так сталось, на певний час господарі залишають свої будинки та господарства на перевірених сусідів та їдуть на сезонні заробітки. 


З одним дуже вправним чоловіком нам довелось познайомитсь і саме він надихнув на створення цього шаблона-помічника (привіт, Василю!) 


Кілька дворів, кілька місяців. До того ж ще й власний двір. Коти, кішки, собаки. Трактор, дві автівки.

Газові котли, бойлери, каналізація, вентиляція, кондиціонери. Підмазати, приварити, пофарбувати, прибирати, садові роботи - ціла купа справ, увесь день як заведений.


Здебільшого, робота по підтримці, але господарі ще по виїзду дають перелік справ, на виконання яких розраховують до повернення. Додатково, після негоди, або з настанням весни, додаються ще справи.


Зошита в принципі вистачало. Та раз на тиждень - зідзвон, з відео, - огляд результатів виконаних доручень, узгодження додаткових завдань, пригадування забутих необхідних робіт, переналаштування планів.Насправді, дуже корисна та відповідальна робота, адже на тебе дуже розраховують люди що довірились тобі, і власне господарство теж потребує уваги та турботи. 

Ідея зробити помічника народилась в першу чергу для вирішення завдання створити зворотній зв’язок з господарями, такий собі сервісний момент, який дозволив би власникам господарств почуватись спокійно щодня, а довіреному доглядачу - знати що його допомогу бачать та цінують.


Це був дуже цікавий досвід, особливо цікавим було те що шаблон розроблявся для господаря, який використовуватиме шаблон для управління як чужими господарствами, так і своїм власним.


Що містить шаблон?

В шаблоні кілька пов’язаних частин з однією інформаційною панеллю:

 • Справи по двору та дому (іншій нерухомості) - поділені на будівлі, зони, кімнати

 • Справи по догляду за домашніми тваринами

 • Справи по обслуговуванню автопарку

 • План харчування (будь-який період)

 • Управління запасами (наявне / придбати)Як користуватись шаблоном?

До шаблону додається детальна інструкція з описом інтерфейсу, функцій та варіантів використання.Які переваги використання шаблону?

Шаблон містить одразу декілька напрямків уваги та дозволяє зручно спланувати домашні справи, оглядати їх на одній інформаційній панелі, робити потрібні покупки, розподіляти домашні обов’язки в родині. Оселя буде доглянута та прослужить довго, автівка своєчасно буде підготовлена до пригод та подорожей, улюбленці будуть вдячні за турботу та любов, комора буде готова в потрібний час до потрібного рецепту.
Гарантія повернення

Ми пропонуємо шаблони, які або пройшли перевірку досвідом використання, або підтверджені користувацькою думкою. Ми розуміємо, що шаблони Notion, як і будь-які шаблони та процеси - річ дуже індивідуальна, тому ми пропонуємо 100% гарантію повернення грошей на всі наші шаблони. Якщо ви не задоволені своїм шаблоном з будь-якої причини, ви можете повідомити нам про це протягом 10 днів з моменту покупки і отримати повне повернення грошей. Щоб повернути шаблон, зайдіть до Особистого Кабінету - Історія замовлень - Замовлення (конкретний шаблон), і натисніть кнопку “Повернення шаблону”. Будемо дуже вдячні за опис причини повернення. Ми перерахуємо кошти на ваш рахунок протягом 7 робочих днів.

Ґазда ($22)

 • Модель: v170523
 • Наявність: В наявності
 • 799 ₴


Рекомендовані шаблони

75 Soft Challenge  ($5)

75 Soft Challenge ($5)

Цікавить 75 Soft Challenge? Цей шаблон Notion українською для 75 Soft Challenge призначений для зруч..

160 ₴

Ґазда  ($22)

Ґазда ($22)

Турбота про оселю та авто, догляд за улюбленцями, покупки та план харчування на одному екрані - все ..

799 ₴

Кабінет постачальника послуг  ($11,5)

Кабінет постачальника послуг ($11,5)

Зручний та простий онлайн-кабінет з прайсом, замовниками, партнерами, розкладом зайнятості, маркетин..

420 ₴

Кабінет психолога  ($20)

Кабінет психолога ($20)

Віртуальний офіс для приватного психолога з клієнтським простором, базами послуг, клієнтів, робочих ..

699 ₴

Теги: #оселя, #господар, #господарка, #планування, #планування, #улюбленці, #авто, #харчування, #дієта