Цей шаблон ідеально підходить для любителів читати, які хочуть відстежувати свої книги, робити нотатки, встановлювати цілі читання і рухатись, контролюючи прогрес та мотивуючи себе наповнювати своє життя.


Що надихнуло на створення цього шаблону?

Привіт, я Володимир і я люблю творити з Notion.

На розробку цього шаблона мене надихнула любов до читання та бажання допомогти іншим читати більше. Я вірю, що читання є одним із найважливіших способів навчання та зростання, і я хочу зробити його більш доступним для всіх. Цей шаблон є результатом моїх зусиль.

Читайте більше, пам'ятайте більше, отримуйте більше задоволення від читання з шаблоном Notion для читання! 


Що містить шаблон?

Шаблон містить все, що вам потрібно для ефективного читання, включаючи:

 • Базу даних для ваших книг: зберігайте всю інформацію про свої книги в одному місці, включаючи назву, автора, жанр, рейтинг, нотатки та дату прочитання.

 • Трекер читання: відстежуйте свій прогрес у читанні та встановлюйте цілі читання на місяць, квартал або рік.

 • Система нотаток: роблячи нотатки під час читання, ви зможете зберегти важливі ідеї та цитати з книг, які вам подобаються.

 • План читання: створюйте плани читання на місяць, квартал або рік, щоб залишатися на шляху до досягнення своїх цілей читання.

Шаблон Notion для читання - це чудовий спосіб підвищити ефективність читання та отримувати більше задоволення від читання. Придбайте шаблон і почніть читати більше вже сьогодні!


Як користуватись шаблоном?

Заповніть базу даних книг. У базу даних книг ви можете додати всі книги, які ви читали, читаєте або хочете прочитати. Для кожної книги додайте назву, автора, жанр, рейтинг, нотатки та дату прочитання.

Відстежуйте свій прогрес у читанні. Трекер читання допоможе вам відстежувати свій прогрес у читанні та встановлювати цілі читання на місяць, квартал або рік.

Робіть нотатки під час читання! Роблячи нотатки під час читання, ви зможете зберегти важливі ідеї та цитати з книг, які вам подобаються.

Створюйте плани читання. Плани читання допоможуть вам залишатися на шляху до досягнення своїх цілей читання.


Щоб користуватися шаблоном, вам потрібно буде мати обліковий запис Notion. Після того, як ви створите обліковий запис, ви можете зайти на веб-сайт Notion і завантажити шаблон. Після завантаження шаблону ви можете відкрити його в Notion і почати користуватися ним.Ось кілька додаткових порад щодо використання шаблону:


Пристосуйте шаблон до своїх потреб. Шаблон можна пристосувати до ваших потреб, змінюючи назви полів, додаючи нові поля або видаляючи непотрібні поля.


Використовуйте кольори та шрифти, які вам подобаються. Ви можете використовувати кольори та шрифти, які вам подобаються, щоб зробити шаблон більш привабливим і зручним для використання.


Не бійтеся експериментувати! Не бійтеся експериментувати з шаблоном, щоб знайти те, що найкраще підходить для вас.Які переваги використання шаблону?

Шаблон Notion для читання має багато переваг, включаючи:


 • Відстеження прочитаних книг: Ви можете відстежувати всі книги, які ви прочитали, щоб мати їх у одному місці.

 • Встановлення цілей читання: Ви можете встановити цілі читання на місяць, квартал або рік, щоб мотивувати себе читати більше.

 • Відстежування прогресу: Ви можете відстежувати свій прогрес у читанні, щоб бачити, як далеко ви просунулися.

 • Робота з нотатками: Ви можете робити нотатки під час читання, щоб зберегти важливі ідеї та цитати.

 • Створення планів читання: Ви можете створювати плани читання на місяць, квартал або рік, щоб залишатися на шляху до досягнення своїх цілей читання.


Якщо ви любите читати, то шаблон Notion для читання - це ідеальний інструмент для вас. Він допоможе вам відстежувати свої книги, встановлювати цілі читання, відстежувати прогрес, робити нотатки та створювати плани читання. Завдяки шаблону Notion для читання ви зможете читати більше, ефективніше і з задоволенням.Гарантія повернення

Ми пропонуємо шаблони, які або пройшли перевірку досвідом використання, або підтверджені користувацькою думкою. Ми розуміємо, що шаблони Notion, як і будь-які шаблони та процеси - річ дуже індивідуальна, тому ми пропонуємо 100% гарантію повернення грошей на всі наші шаблони. Якщо ви не задоволені своїм шаблоном з будь-якої причини, ви можете повідомити нам про це протягом 10 днів з моменту покупки і отримати повне повернення грошей. Щоб повернути шаблон, зайдіть до Особистого Кабінету - Історія замовлень - Замовлення (конкретний шаблон), і натисніть кнопку “Повернення шаблону”. Будемо дуже вдячні за опис причини повернення. Ми перерахуємо кошти на ваш рахунок протягом 7 робочих днів.

Читальна майстерня ($8)

 • Розробник: Володимир
 • Модель: v160723
 • Наявність: В наявності
 • 288 ₴


Рекомендовані шаблони

75 Soft Challenge  ($5)

75 Soft Challenge ($5)

Цікавить 75 Soft Challenge? Цей шаблон Notion українською для 75 Soft Challenge призначений для зруч..

160 ₴

Паспарту - планування подорожей  ($14)

Паспарту - планування подорожей ($14)

Маршрут, ночівлі, цікаві місця, бюджет, квитки, огляд минулих мандрівок та список бажань - цей прост..

499 ₴

Планування цілей на рік + організація життя  ($11,5)

Планування цілей на рік + організація життя ($11,5)

Не знаєш як структурувати цілі? Цей шаблон на всі сфери життя допоможе це зробити легко. ..

420 ₴

Планування на місяць / тиждень / день  ($13,5)

Планування на місяць / тиждень / день ($13,5)

Шаблон планувальника у мінімалістичному стилі ідеально допоможе організувати як буденні речі, так і ..

480 ₴

Майстер-клас Автоматизація документів за допомогою Google Apps Script  ($52)

Майстер-клас Автоматизація документів за допомогою Google Apps Script ($52)

Автоматизація документів за допомогою Google Apps Script - це майстер-клас, який допоможе вам навчит..

1890 ₴