Цікавить 75 Soft Challenge?

Цей шаблон Notion українською для 75 Soft Challenge призначений для зручного відстеження вашого прогресу.Зображення Pexels з сайту Pixabay
 

Що надихнуло на створення цього шаблону?

75 Soft Challenge - це одна з останніх фітнес-тенденцій (“трендів”), яка стає вірусною за лояльність, гнучкість, доступність та реальність. Вочевидь, 75 Soft Challenge з’явилась після того як 75 Hard пройшов (або не-) випробування часом))


Мета 75 Soft Challenge — допомогти розвинути розумову витривалість, впевненість у собі та самодисципліну через визначення та виконання завдання на психологічну стійкість, яке вимагає від вас дотримання певних правил протягом 75 неймовірних днів, призначених тісному знайомству з собою, зі своїми можливостями.


Процес створення нових корисних звичок, який не передбачає небезпечних обмежень або екстремальних змін у способі життя, виглядає більш захопливим в порівнянні з суворими обмеженнями 75 Hard та має суттєво менший бар’єр старту (після ознайомлення можна починати одразу, не гаяти час на дослідження чужого досвіду).

Тож, для того щоб доповнити до свого простору життя в Notion новий цікавий досвід, і був створений зручний шаблон, щоб зацікавлені користувачі Notion могли стартувати ще вільніше, не витрачаючи час на розробку, а одразу починаючи з налаштування під себе та використання того ж дня.


Що містить шаблон?

Правила для 75 Soft Challenge, а також щоденний трекер для відстеження прогресу, рефлексії та винагород собі за досягнення))


Як користуватись шаблоном?

Чотири кроки (насправді - 2):

 1. Налаштувати свої власні правила для Вашого індивідуального 75 Soft Challenge. Все налаштовано так щоб це було зробити швидко та просто.

 2. Використовувати щоденний трекер, який показуватиме ваш прогрес.

 3. Відчути та занотувати магічні зміни від використання)

 4. Нагородити себе за досягнення))


  До шаблону додається детальна інструкція як змінювати шаблон, додавати власні правила та коригувати формулу підрахунку прогресу.


Які переваги використання шаблону?

Шаблон для 75 Soft Challenge надає готовий інструмент для того хто вирішив покращити свою розумову міцність, впевненість у собі та самодисципліну. Дотримуючись простих та дієвих правил змагання та відстежуючи прогрес за допомогою щоденного трекера, кожен може легко контролювати свій прогрес та усвідомлювати власний вплив на себе, власну відповідальність за своє існування.

Шаблон суттєво наближає до старту, а для тих хто ще вагається чи шукає додаткові відповіді - пояснює візуалізацією що та як відбуватиметься після початку.

Використання шаблону дозволяє ділитись прогресом з людьми, підтримка яких важлива. 

Шаблон є певним матеріальним підтвердженням власних досягнень для отримання від себе мотиваційної або переможної винагороди :)


Гарантія повернення

Ми пропонуємо шаблони, які або пройшли перевірку досвідом використання, або підтверджені користувацькою думкою. Ми розуміємо, що шаблони Notion, як і будь-які шаблони та процеси - річ дуже індивідуальна, тому ми пропонуємо 100% гарантію повернення грошей на всі наші шаблони. Якщо ви не задоволені своїм шаблоном з будь-якої причини, ви можете повідомити нам про це протягом 10 днів з моменту покупки і отримати повне повернення грошей. Щоб повернути шаблон, зайдіть до Особистого Кабінету - Історія замовлень - Замовлення (конкретний шаблон), і натисніть кнопку “Повернення шаблону”. Будемо дуже вдячні за опис причини повернення. Ми перерахуємо кошти на ваш рахунок протягом 7 робочих днів.


75 Soft Challenge ($5)

 • Модель: v27042003
 • Наявність: В наявності
 • 160 ₴


Рекомендовані шаблони

75 Soft Challenge  ($5)

75 Soft Challenge ($5)

Цікавить 75 Soft Challenge? Цей шаблон Notion українською для 75 Soft Challenge призначений для зруч..

160 ₴

Ґазда  ($22)

Ґазда ($22)

Турбота про оселю та авто, догляд за улюбленцями, покупки та план харчування на одному екрані - все ..

799 ₴

Кабінет постачальника послуг  ($11,5)

Кабінет постачальника послуг ($11,5)

Зручний та простий онлайн-кабінет з прайсом, замовниками, партнерами, розкладом зайнятості, маркетин..

420 ₴

Кабінет психолога  ($20)

Кабінет психолога ($20)

Віртуальний офіс для приватного психолога з клієнтським простором, базами послуг, клієнтів, робочих ..

699 ₴

Читальна майстерня  ($8)

Читальна майстерня ($8)

Цей шаблон ідеально підходить для любителів читати, які хочуть відстежувати свої книги, робити нотат..

288 ₴

Планування цілей на рік + організація життя  ($11,5)

Планування цілей на рік + організація життя ($11,5)

Не знаєш як структурувати цілі? Цей шаблон на всі сфери життя допоможе це зробити легко. ..

420 ₴

Планування на місяць / тиждень / день  ($13,5)

Планування на місяць / тиждень / день ($13,5)

Шаблон планувальника у мінімалістичному стилі ідеально допоможе організувати як буденні речі, так і ..

480 ₴

Теги: трекери