Зручний та простий онлайн-кабінет з прайсом, замовниками, партнерами, розкладом зайнятості, маркетинговими інструментами розвитку бізнесу з продажу послуг. 


Зручний: не обов’язково спочатку заводити картки клієнтів щоб потім можна було зробити запис про продаж послуг - все можна робити “по дорозі” та з будь-якого кінця:


 • обрати в календарі день, зробити в ньому запис події, потім не виходячи завести картку замовника, завести нову послугу, призначити нову ціну, прикріпити необхідні матеріали чи дати замовнику доступ на опитувальний аркуш тощо


або

 • відкрити картотеку замовників, додати звідти нову подію (запис на прийом, зустріч і т.д.), обрати вид послуги (або завести нову послугу), додати потрібні ресурси чи нотатки

або

 • відкрити прайс чи каталог послуг, обрати потрібну, завести картку нового замовника цієї послуги, якщо клієнта скерував реферал - підключити партнера для нарахування комісійних, потім зробити запис до розкладу зайнятості про зустріч чи іншу подію, поставити собі нагадування, додати матеріали


або

 • своїм власним зручним шляхом в будь-якій послідовності налаштувати процес так щоб сам процес не перетворився на окреме завдання (для виконання якого зазвичай окремо навчаються офіс-менеджери, бухгалтери та інші потрібні помічники) а відбувався непримітно, в роздумах про суть клієнтського запиту та про досягнення цілей маркетингової стратегії бізнесу


Простий: інформаційна панель показує лише те що потрібне сьогодні - призначені події, поточні плани та пропущені завдання. Коли готуєшся до події - все що не стосується саме цієї події закрите для очей, а те що потрібне (ресурси, необхідні матеріали, відомості про замовника чи про партнерів) - під рукою в швидкому доступі. Повний доступ з телефону - в додатку, в браузері. Код знати не потрібно, переналаштування під власні потреби - справа нескладна, самостійна, на один-два вечора та на роки користування з можливістю робити резервні копії та динамічно переналаштовувати будь-якої миті.


Що надихнуло на створення цього шаблону?

На створення шаблону надихнуло спілкування з засновниками стартапу, потім ще одного, і ще, і ще. І коли знов і знов люди з палаючими очима після зіткнення з реальністю досвіду бухгалтерів, аудиторів, фінансових аналітиків на рефлексії діляться відчуттям тягара, бар’єра, та розповідають веселі історії про години youtube-опанування нових знань або про пошук аутсорсерів - просто говорити про те що то все має бути зручно для них самих недостатньо, треба щось запропонувати. Ось так, в якості пропозиції, і була розроблена проста базова автоматизація, якої достатньо для самих власників бізнесу, якою можна просто поділитись з спеціалістом з обліку, аудиту чи з маркетингу, але самому користуватись з достатнім розумінням таким інструментом, який аж ніяк не являє собою щось нав’язане, незрозуміле і непотрібне, а налаштовується під себе та надає саме те що потрібно для задоволення власних потреб ))

Що містить шаблон?

Шаблон містить пов’язані між собою та виконані в зручному форматі бази даних:

 • послуг

 • замовників

 • партнерів

 • ресурсів

 • подій

 • бізнес-планів

Як користуватись шаблоном?

Шаблон розроблений так, щоб “оживити” його було цікаво. Визначення маркетингової стратегії, показників досягнень бізнес-цілей та можливість аналізувати як йдуть справи додані до шаблону для того щоб час від часу можна було виходити з “операційки” та задаватись питанням “чи ок я рухаюсь?”


Всі бази даних в шаблоні динамічні та допомагають усвідомлено впорядкувати перелік своїх послуг та сервісів, ціни на них, їх замовників, партнерів (які дають клієнтів або з якими налагоджена співпраця), робити записи перед зустрічами та фіксувати їх результати, накопичувати клієнтські матеріали та оброблені клієнтами завдання.


Всередині шаблону є окрема сторінка “Довідка” з детальною інструкцією по роботі з ним, та в будь-якому випадку завжди можна зв’язатись з TEMPLOTION з питаннями щодо використання шаблону.


Демо-версія Довідки (неповна) розміщена за адресою https://templotion.notion.site/12120adf11a747c2881b44543b6927dc.

Які переваги використання шаблону?

Шаблон не вимагає постійного та повного ведення всіх справ, записів про клієнтів та партнерів чи ще чогось, для його нормального функціонування. Панель керування дозволяє робити швидкі нові записи подій, замовлень чи ініціатив, не заповнюючи до того якісь додаткові картки - все можна робити “по дорозі” та з будь-якого боку: через запис нової події, нового замовлення, нового замовника чи нового партнера або ресурса.

Навігація по шаблону максимально спрощена і дозволяє орієнтуватись в шаблоні, розуміючи де ти зараз знаходишся не замислюючись.

Налаштування шаблону під власні потреби та побажання не вимагають зміни формул.

Всі нові записи автоматизовані внутрішніми шаблонами нових записів, які легко можна змінювати будь-якої миті.

Інформаційна панель на головній сторінці показує сьогоднішні справи, пропущені події, поточні плани та маркетингові цілі й досягнення.


Шаблон дозволяє не забувати що заплановане, швидко робити записи та створювати події, ставити маркетингові цілі та працювати з аналітикою їх досягнення.Гарантія повернення

Ми пропонуємо шаблони, які або пройшли перевірку досвідом використання, або підтверджені користувацькою думкою. Ми розуміємо, що шаблони Notion, як і будь-які шаблони та процеси - річ дуже індивідуальна, тому ми пропонуємо 100% гарантію повернення грошей на всі наші шаблони. Якщо ви не задоволені своїм шаблоном з будь-якої причини, ви можете повідомити нам про це протягом 10 днів з моменту покупки і отримати повне повернення грошей. Щоб повернути шаблон, зайдіть до Особистого Кабінету - Історія замовлень - Замовлення (конкретний шаблон), і натисніть кнопку “Повернення шаблону”. Будемо дуже вдячні за опис причини повернення. Ми перерахуємо кошти на ваш рахунок протягом 7 робочих днів.

Кабінет постачальника послуг ($11,5)

 • Модель: v210523
 • Наявність: В наявності
 • 420 ₴


Рекомендовані шаблони

75 Soft Challenge  ($5)

75 Soft Challenge ($5)

Цікавить 75 Soft Challenge? Цей шаблон Notion українською для 75 Soft Challenge призначений для зруч..

160 ₴

Ґазда  ($22)

Ґазда ($22)

Турбота про оселю та авто, догляд за улюбленцями, покупки та план харчування на одному екрані - все ..

799 ₴

Кабінет психолога  ($20)

Кабінет психолога ($20)

Віртуальний офіс для приватного психолога з клієнтським простором, базами послуг, клієнтів, робочих ..

699 ₴

Інвойс ФОП ЗЕД Notion+  ($13)

Інвойс ФОП ЗЕД Notion+ ($13)

Онлайн-генератор інвойсів в Notion (ФОП 3 групи ЄП, 5%) спрощує ваше життя, коли справа доходить до ..

460 ₴

Договір про надання послуг з розробки мобільного застосунку  ($24)

Договір про надання послуг з розробки мобільного застосунку ($24)

Договір про надання послуг з розробки мобільного застосунку (Договір про надання послуг з розробки м..

840 ₴

Договір про надання послуг викладача (репетитора), погодинна оплата  ($20)

Договір про надання послуг викладача (репетитора), погодинна оплата ($20)

Договір про надання освітніх послуг: індивідуальні або групові заняття з предметів за погодинною опл..

720 ₴

Майстер-клас Автоматизація документів за допомогою Google Apps Script  ($52)

Майстер-клас Автоматизація документів за допомогою Google Apps Script ($52)

Автоматизація документів за допомогою Google Apps Script - це майстер-клас, який допоможе вам навчит..

1890 ₴

Лічильник слів та символів в Notion

Лічильник слів та символів в Notion

Пишемо, рахуємо і зберігаємо в одному місці ..

0 ₴

QR код для IBAN ФОП: РРО не потрібен! ($5.5)

QR код для IBAN ФОП: РРО не потрібен! ($5.5)

Створіть самостійно власний брендований QR-код на IBAN для розміщення у своїй торговій точці, в інте..

199 ₴